Гола Фернандо виявилося замало. Шахтар програв Реалу на Сантьяго Бернабеу

Футбол 21:38 - 03 листопада 2021

Все вирішив дубль Бензема

Донецький Шахтар на виїзді програв мадридському Реалу (1:2) у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 14-й хвилині Реал вийшов уперед після грубої помилки Шахтаря. Анатолій Трубін віддав надто сильну передачу на Марлона, який подарував м'яч Вінісіусу Жуніору. Фланговий нападаючий Реала викотив м'яч Каріму Бензема на порожні ворота.

Але ще до перерви "гірникам" вдалося відігратися. Микола Матвієнко зробив класну дальню передачу, Алан Патрік грудьми скинув на Фернандо, а той випередив Едера Мілітао та ударом у дотик пробив Тібо Куртуа.

На жаль, на 61-й хвилині Бензема знову відзначився. На цей раз мадридці провели шикарну комбінацію за участю Вінісіуса та Лукаса Васкеса, а француз розстріляв Трубіна з кількох метрів.

Шахтар залишається на останньому місці у групі. Щоб зберегти шанси на потрапляння до Ліги Європи, йому необхідно перемагати Інтер і Шериф у матчах, що залишилися. Реал із 9 очками очолив групу.