1

Аякс у більшості обіграв Борусію Д і вийшов у плей-офф з першого місця

Футбол 00:11 - 04 листопада 2021

Боруссія Д і Спортинг змагатимуться за друге місце

Аякс на виїзді обіграв Боруссію Дортмунд (3:1) у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Ключовий епізод гри стався вже на 29 хвилині, коли арбітр матчу Майкл Олівер показав дуже суперечливу пряму червону картку Матсу Гуммельсу за фол на бразильці Ентоні.

Але навіть удесятьох "джмелям" вдалося заробити пенальті, який на 37-й хвилині реалізував Марко Ройс.

Весь другий тайм Аякс провів на половині поля суперника, що вилилося у забитий м'яч на 70-й хвилині. Після подачі з правого флангу м'яч у ворота з кількох метрів вніс Душан Тадіч. Після цього чемпіонів Нідерландів вивів уперед Себастьян Алле, який головою переправив м'яч у верхній кут із подачі Ентоні. Ну а вже в самому кінці все той же Ентоні прострілив на Деві Класена, а той поставив крапку в матчі.

Аякс набрав 12 очок і гарантував собі перше місце у групі.

У паралельному матчі того ж квартету лісабонський Спортинг на своєму полі понущався з Бешикташа (4:0).

У Борусії Д та Спортингу по 6 очок. У наступному турі вони зіграють один з одним за друге місце.