Перша перемога з 12 вересня. Маріуполь на виїзді переграв Минай

Футбол 15:57 - 06 листопада 2021

Азовцям не завадило навіть вилучення

Сайт Маріуполя

Маріуполь на виїзді обіграв Минай (2:0) у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.

Вийти вперед команді Остапа Маркевича вдалося наприкінці першого тайму. Дмитро Топалов виконав подачу з правого флангу, а Олексій Кащук у дотик влучив у ворота.

На 73-й хвилині Олег Очеретько залишив Маріуполь у меншості, але навіть це не завадило Кащуку оформити дубль на 81-й хвилині та встановити остаточний рахунок.

Ця перемога стала для Маріуполя лише другою у сезоні. Востаннє він перемагав ще 12 вересня у грі з Колосом (3:1). Із 7 очками в активі підопічні Маркевича залишаються на останньому місці. Минай із 8 балами займає 14-ту позицію.