Моурінью, що відбувається? Рома програла Венеції

Футбол 15:26 - 07 листопада 2021

"Вовки" перебувають у кризі

Венеція на своєму полі несподівано обіграла Рому (3:2) у матчі 12-го туру Серії А.

Вже на 3-й хвилині господарі вийшли вперед – після подачі зі штрафного м'яч у ворота переправив Маттіа Кальдара. Рома перехопила ініціативу, а на останніх хвилинах першого тайму примудрилася відзначитись двічі. Спочатку із зони воротарської Серхіо Ромеро розстріляв Ельдор Шомуродов, а потім те саме зробив Теммі Абрахам.

Здавалося, що господарі вже нічого не зроблять із більш іменитими супротивниками, але Венеція зуміла вирвати перемогу. На 65-й хвилині Маттіа Араму реалізував пенальті, а через дев'ять хвилин Давид Окереке забив у результаті виходу сам на сам.

Ця перемога стала для Венеції лише третьою в сезоні. З 12 очками в активі вона піднялася на 14 місце. Рома із 19 балами йде на 5-й позиції.

Серія А. 12-й тур

Венеція – Рома 3:2
Голи: Кальдара (3), Араму (пен, 65), Окереке (74) – Шомуродов (43), Абрахам (45+2)