Перервали смугу невдач. Десна на виїзді обіграла Львів

Футбол 21:21 - 07 листопада 2021

Калитвинцев забив шикарний гол

Facebook Десни

Десна у гостях обіграла Львів (2:0) у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.

Рахунок у матчі на 52-й хвилині неймовірним голом відкрив Владислав Калитвинцев. Після подачі з кутового м'яч відлетів на ногу хавбеку Десни, а той ударом з льота метрів із 20 пробив потужно у ближній кут. Точку у матчі на 82-й хвилині поставив Тарас Завійський.

Десна перервала свою серію із п'яти матчів без перемог. Команда Рябоконя із 21 балом піднялася на сьоме місце. Львів із 10 очками йде на 13-му місці.