27 липня, вівторок

Що за розв'язка! Маріуполь та Дніпро-1 зіграли в результативну нічию

Футбол 15:44 - 27 лютого 2021

Перша втрата очок команди Йовічевич після перерви

Маріуполь та Дніпро-1 розписали нічию 2:2 в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.

На 13-й хвилині бразильський захисник Дуглас після подачі з кутового вивів Дніпро-1 вперед, але на 35-й Кирило Меліченко відповів тим же самим. Команда Ігора Йовічевіча контролювала хід гри, а на 61-й хвилині Артем Довбік реалізував пенальті. Все йшло до третьої перемоги Дніпра-1 поспіль, але за три хвилини до кінця основного часу Андрій Кулаков приніс Маріуполю нічию.

Команда Остапа Маркевича був номінальним господарем, але матч проходив в Дніпрі, оскільки в першому колі команди грали домашній матч Дніпра-1 в Маріуполі.

УПЛ. 16-й тур

Маріуполь - Дніпро-1 2:2
Голи: Дуглас, 13' (0:1) - Меліченко, 35' (1:1) - Довбік (пен), 61' (1:2) - Кулаков, 87' (2:2 )

Маріуполь з 17 очками залишається на дев'ятому місці. Дніпро-1 йде десятим з 15 балами.