Перша перемога в році. Ворскла впоралася з Олександрією

Футбол 18:35 - 27 лютого 2021

Дубль Кулача та дебютний гол Тілля

Ворскла на своєму полі обіграла Олександрію (3:1) в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Під кінець першого тайму Владислав Кулач скористався помилкою Валерія Бондаренко, реалізувавши вихід сам на сам. Але Олександрія досить швидко змогла відігратися - на 55-й хвилині відзначився Роман Вантух. Гості більше володіли м'ячем та пробивали по воротах, але команді Юрія Максимова вдалося забити ще двічі. На 70-й хвилині свій перший гол в українському футболі забив люксембуржець Олів'є Тілль, а через сім хвилин Кулач з пенальті оформив дубль.

Для Ворскли ця перемога стала першою в 2021 році.

УПЛ. 16-й тур

Ворскла - Олександрія 3:1
Голи: Кулач, 39'(1:0) - Вантух, 55' (1:1) - Тілль, 70' (2:1) - Кулач (пен), 77' (3:1)

Ворскла з 25 очками в активі залишається на п'ятому місці. У Олександрії на три очки менше, та вона займає сьому позицію.