Третє місце під загрозою. Зоря сенсаційно програла Львову

Футбол 15:59 - 20 листопада 2021

Невдача команди Скрипника

Сайт УПЛ

Львів на своєму полі сенсаційно обіграв Зорю (2:1) у матчі 15-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на 30 хвилині господарям вдалося вийти вперед. Після удару Довгого м'яч потрапив до Ернеста, який переправив його на Шину, а той розстріляв Мацапуру за кілька метрів.

Ще до перерви Львів подвоїв перевагу. Ернест виконав простріл з лівого флангу, а Ловро Цвек переправив м'яч у власні ворота.

На 64-й хвилині Зоря відіграла один м'яч - шикарний дальній удар завдав Максим Луньов.

Львів здобув лише третю перемогу у сезоні. Із 13 очками в активі він піднявся на 11-те місце. Зоря з 29 балами залишається на третьому місці, але її можуть випередити Ворскла та Дніпро-1.