Челсі розгромив Лестер і зберіг перше місце

Футбол 16:34 - 20 листопада 2021

Не помітили суперника

Челсі на виїзді розгромив Лестер (3:0) у матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги.

На 14-й хвилині команду Томаса Тухеля вивів уперед Антоніо Рюдігер, який чудово пробив головою після подачі з кутового. А вже на 28-й хвилині Нголо Канте далеким ударом подвоїв перевагу гостей.

Точку в матчі поставив Крістіан Пулішич. Ріс Джеймс розібрався на правому фланзі і викотив м'яч на американця, якому залишалося лише переграти воротаря з кількох метрів.

Челсі набрав 29 очок і зберіг перше місце в АПЛ.