Реал легко розібрався із Гранадою на виїзді

Футбол 20:23 - 21 листопада 2021

Мадридці залишаються на першому місці

Мадридський Реал на виїзді без проблем обіграв Гранаду (4:1) у матчі 14-го туру Ла Ліги.

На 19-й хвилині Марко Асенсіо реалізував вихід віч-на-віч з передачі Тоні Крооса, а через шість хвилин Начо з кількох метрів переправив м'яч у ворота з прострілу того ж Крооса.

Ще до перерви господарі відіграли один м'яч. Луїс Суарес завдав далекого удару, а м'яч рикошетом від захисника влетів просто під штангу. Але у другому таймі Реал убив усю інтригу. На 56-й хвилині Вінісіус Жуніор вразив порожні ворота з пасу Модріча, а на 76-й крапку поставив Ферлан Менді.

Завдяки цій перемозі Реал залишився на першому місці. Севілья та Реал Сосьєдад відстають від нього на 2 очки.

Ще в одному матчі дня Хетафе на своєму полі розгромив Кадіс (4:0).

Ла Ліга. 14-й тур

Гранада – Реал 1:4
Голи: Луїс Суарес (34) – Асенсіо (19), Начо (25), Вінісіус Жуніор (56), Ф. Менді (76)

Гранада: Луїш Машіміану, Кіні, Діас (Торренте, 58), Херман Санчес, Нева, Пуертас (Монторо, 46), Гоналон (Ісма Руїс, 59), Мончу, Рочіна (Моліна, 59), Соро (Ескудеро, 78), Суарес

Реал: Куртуа, Карвахаль, Алаба (Вальєхо, 83), Начо, Менді, Модріч (Іско, 80), Кроос (Камавінга, 80), Каземіро, Бензема (Йович, 80), Асенсіо, Вінісіус Жуніор (Родріго) 71)

Хетафе – Кадіс 4:0
Голи: Матіас Олівейра (7), Куенка (60), Унал (81), Хайме Мата (90+4)