Тепер все зрозуміло! Голкіпер Шахтаря назвав причину провалу команди у Лізі чемпіонів

Футбол 15:14 - 25 листопада 2021

Анатолій Трубін дав оцінку грі "гірників" у 5-му турі проти міланського Інтера (0:2)

Трубін

Шахтар Донецьк / автор невідомий

20-річний страж воріт донеччан заявив, що на результаті гри із "нерадзуррі" далися взнаки власні помилки гравців Шахтаря. А на загальний провал колективу у турнірі, на думку Трубіна, вплинула поразка на старті від Шерифа.

"У першому таймі самі собі привозили, намагаючись вийти з-під пресингу, створювали моменти біля своїх воріт. Особисто я мав декілька помилок при передачах... Через це, думаю, особливо в першому таймі була така велика кількість ударів по наших воротах.

Думаю, що через непотрібну поразку у першому турі Шерифу потім пішли такі результати. Можна було вигравати перший матч з Інтером (завершився внічию 0:0 – прим. редакції). Самі собі створили проблеми, потім із них треба було виплутуватися. Було дуже тяжко, але вважаю, що ми самі в цьому винні. Зіграй у деяких матчах, у деяких ситуаціях, у маленьких деталях краще, і наш результат, і наше становище у групі могли бути набагато кращими", - відверто зізнався молодий голкіпер.