Дії Ярмоленка вивели Вест Хем у плей-офф ЛЄ, Лаціо розгромив російську команду

Футбол 21:45 - 25 листопада 2021

Українець був сьогодні одним із найкращих

Відбулось вісім матчів 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

Вест Гем з Андрієм Ярмоленком у складі обіграв на виїзді віденський Рапід (2:0) і пробився до 1/8 фіналу турніру з першого місця. Українець відіграв весь матч та став його героєм. На 40-й хвилині він відкрив рахунок ударом головою, а за п'ять хвилин заробив пенальті, який реалізував Марк Нобл.

А ось для українського центрального захисника Лудогорця Ігоря Пластуна день вийшов не таким вдалим. Його команда програла Црвєні Звезді (0:1) і втратила шанси навіть на третє місце.

Лаціо на виїзді розбив московський Локомотив з рахунком 3:0 завдяки дублю Чиро Іммобіле та голу Педро. Тим самим "орли" позбавили росіян шансів на плей-офф ЛЄ.

Також вихід у 1/8 фіналу з першого місця собі гарантував Байєр, який у драматичному матчі обіграв Селтік (3:2).

Ліга Європи. Груповий етап. 5-й тур

Група Е

Галатасарай – Марсель 4:2
Голи: Чикелдеу (12), Чалета-Цар (аг, 30), Фегулі (64), Бабель (83) – Мілік (70, 85)

Локомотив - Лаціо 0:3
Голи: Іммобіле (56, 63 - обидва з пенальті), Педро (87)