Луческу буде незадоволений. Динамо насилу обіграло аутсайдера УПЛ

Футбол 16:07 - 27 листопада 2021

Минай був близький до того, щоб відібрати очки ще одного гранда

Сайт Динамо

Динамо на виїзді переграло Минай (2:0) у матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Вирішальний м'яч чемпіони України забили з пенальті на 12-й хвилині. Відзначився лідер команди Віктор Циганков.

У другому таймі Минай практично ні в чому не поступався суперникам, а на 70-й хвилині рефері поставив пенальті у ворота Динамо, але скасував своє рішення після перегляду VAR.

Лише наприкінці підопічні Мірчі Луческу забили другий м'яч. Сергій Сидорчук викотив під удар Миколи Шапаренка, а молодий хавбек киян не залишив шансів голкіперу.

Динамо із 41 очком залишилося лідером УПЛ. Шахтар відстає на 3 бали, але має у запасі завтрашній матч проти Інгульця. Минай із 10 балами йде на 15-й позиції.