Шейхи поки що не допомагають. Ньюкасл зазнав поразки та залишився на дні таблиці

Футбол 16:39 - 27 листопада 2021

Арсенал набрав три очки

Арсенал на своєму полі обіграв Ньюкасл (3:0) у матчі 13-го туру англійської Прем'єр-ліги.

У першому таймі "канонірам" не вдалося реалізувати територіальну перевагу, але на 56-й хвилині Букайо Сака ударом з гострого кута відкрив рахунок, а через 10 хвилин Габріель Мартінелі класно впіймав м'яч після подачі Томіясу і в дотик перекинув голкіпера.

Команда Артети із 23 очками в активі йде на п'ятому місці. Ньюкасл із 6 балами залишається на самому дні турнірної таблиці.