Голанд повернувся, а Боруссія Д набрала надважливі три очки

Футбол 18:30 - 27 листопада 2021

Ерлінг одразу взявся до справи

Сьогодні відбулися п'ять матчів 13 туру Бундесліги.

Дортмундська Боруссія на виїзді зуміла переграти Вольфсбург. Вже на 2-й хвилині матчу Вольфсбург вийшов уперед. Після прострілу з правого флангу у порожні ворота пробив Воут Вегхорст. але ще до перерви Боруссія Д отримала право на пенальті, який реалізував Емре Джан.

Дортмундці володіли ініціативою, а на 55-й хвилині Доніелл Мален класно пробив під стійку з-за меж штрафної зони. Ну а на 81-й хвилині своє слово сказав Ерлінг Голанд, який відновився від травми. Норвежець легко переправив м'яч у ворота після подачі від Юліана Брандта.

Боруссія Д випередила Баварію, але у мюнхенців у запасі є сьогоднішній матч проти Армінії. У наступному турі Боруссія Д та Баварія зіграють один проти одного.

Неймовірну перестрілку влаштували Гройтер Фюрт та Гоффенгайм. Гра завершилася з дуже рідкісним для футболу рахунком 6:3 на користь Гоффе.

Фрайбург несподівано поступився Бохуму (1:2), а Боруссія М програла Кельну (1:4).

Бундесліга. 13-й тур

Вольфсбург – Боруссія Д 1:3
Голи: Вегхорст (2) – Мален (55), Холанд (81)

Гройтер Фюрт – Гоффенгайм 3:6
Голи: Левелінг (22), Тіллман (46), Хргота (68) – Бебу (32, 60, 80), Рюттер (40, 58), Майєрхофер (аг, 66)

Герта – Аугсбург 1:0
Гол: Ріхтер (40)

Бохум – Фрайбург 2:1
Голи: Польтер (54), Пантович (82) – Лінгарт (51)

Кельн – Боруссія М 4:1
Голи: Любічіч (55), Ут (77), Дуда (78), Андерссон (90+3) – Хофманн (74)