Це що було?! Дніпро-1 просто знищив суперника у матчі за третє місце

Футбол 21:25 - 27 листопада 2021

Фантастичний матч від команди Йовічевіча

Сайт УПЛ

Дніпро-1 на своєму полі розбив Ворсклу з рахунком 5:1 у матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги.

Вже на 1-й хвилині команда Ігора Йовічевіча вийшла вперед. З передачі Нельсона Монте відзначився Олексій Гуцуляк. Після цього у першому таймі команди голів не забивали.

Смертельним для полтавців став відрізок з 52-ї по 62-у хвилину, коли вони пропустили аж чотири м'ячі. Дублем відзначився найкращий бомбардир УПЛ Артем Довбик, а потім забив Олександр Пихальонок. Також дубль оформив Гуцуляк.

Єдиний гол за гостей на рахунку Данила Кравчука.

Завдяки цій перемозі Дніпро-1 вийшов на чисте третє місце із 34 очками в активі. Ворскла з 31 балом іде четвертою.