І Коваленко не допоміг. Спеція українця програла Болоньї, Мілан поступився Сассуоло

Футбол 18:20 - 28 листопада 2021

Команда українського хавбека продовжує боротьбу знизу таблиці Серії А

Спеція

Getty Images / Photo by Gabriele Maltinti

У домашній грі 14 туру італійського чемпіонату Спеція приймала Болонью. До 83-ї хвилини на табло зберігалися стартові нулі. Розміняв їх Арнаутович, який реалізував 11-метровий, чим приніс гостям мінімальну перемогу.

Віктор Коваленко провів на полі у стартовому складі Спеції 76 хвилин та був замінений на Агудело.

Програвши, Спеція у турнірній таблиці Серії А займає 17 місце із 11 очками у активі.

У іншому матчі дня Мілан на своєму полі у безвольному стилі поступився Сассуолу – 1:3. У таблиці чемпіонату Італії "россонері" посідають 2 місце, маючи 32 очки. Стільки ж у лідируючого Наполі, у якого найкращі додаткові показники та одна гра у запасі.

Чемпіонат Італії 14-й тур

Спеція - Болонья - 0:1

Гол: Арнаутович, 83 пенальті (0:1).

Мілан - Сассуоло - 1:3

Голи: Романьолі, 21 (1:0). Скамачча, 24 (1:1). К'єр, 33 автогол (1:2). Берарді, 66 (1:3).