"Металіст 1925 знаходиться на правильному шляху": Кривенцов - про четверту поразку поспіль в УПЛ

Футбол 19:33 - 28 листопада 2021

Головний тренер Металіста 1925 року Валерій Кривенцов прокоментував матч 16-го туру УПЛ з Рухом (0:2)

Нагадаємо, що Металіст 1925 зазнав четвертої поразки поспіль у чемпіонаті України.

"Вітаю Рух із перемогою. Я думаю, гра сподобалася глядачам, бо було багато атак у виконанні двох команд.

На жаль, ми пропустили за п'ять секунд до перерви необов'язковий м'яч за рівної гри. Рух мав у першому таймі територіальну перевагу, але в нас також були небезпечні моменти.

У другому таймі пропущений м'яч змушував більше оборонятися, багато комбінувати, створили кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, але не вдалося забити. Група оборони не доопрацьовує у тих моментах, які впливають на підсумковий рахунок.

Жодної кризи немає, команда намагається, намагається показувати комбінаційний футбол. З різних причин нам не вистачає виконавців, але те, що ми на правильному шляху, я не сумніваюся", - сказав Кривенцов в ефірі телеканалу "Футбол 1".

Металіст 1925 року розташувався на дев'ятому рядку в турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 19 очок.