Дулуб – про розгром від Шахтаря: "Сподіваюся, така поразка покаже силу колективу"

Футбол 19:27 - 03 грудня 2021

ФК Львів зазнав великої поразки у Києві

Дулуб - про поразку від Шахтаря: "Сподіваюся, така поразка покаже силу колективу"

Головний тренер ФК Львів Олег Дулуб прокоментував матч 17-го туру УПЛ із Шахтарем (1:6).

"Несправедливість складається через порушення ігрової дисципліни. Коли ми аналізували гру Шахтаря, то акцентували увагу на флангових атаках команди. Нам вдалося нейтралізувати їхній правий фланг, але лівий фланг не розібралися.

У першому таймі справедливим був би рахунок 0:0. Ми мали один удар і ми його реалізували, а Шахтар взагалі нічого не створив.

Я не думаю, що ми розклеїмося після такого рахунку, сподіваюся, що така поразка покаже силу колективу. Якість гри дає оптимізм, але рахунок 1:6 – дуже болючий.

Граю у першому таймі я задоволений, ми створювали моменти зі стандартних положень, могли й подвоїти перевагу, але 1:6", - сказав Дулуб в ефірі телеканалу "Футбол 1".

У поточному сезоні УПЛ ФК Львів посідає 12-е місце у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 16 очок.

У наступному турі команда Дулуба зіграє з Ворсклою. Зустріч відбудеться 11 грудня у Львові та розпочнеться о 19:30.