Малиновський: "Для Аталанти важливо добре грати у кожному матчі"

Футбол 14:31 - 05 грудня 2021

Український хавбек – про переможну гру з Наполі

Малиновський

Getty Images / Photo by Francesco Pecoraro

У матчі 16-го туру Серії А у Неаполі з голом Руслана Малиновського, який відкрив рахунок на 7-й хвилині, "богиня" здобула вольову перемогу – 3:2. Український півзахисник заявив, що перемога стала для Аталанти нагородою за добре проведений матч.

"Ми дуже раді такому результату. Ці три очки дуже важливі для нас. Ми провели хороший матч, часом були труднощі, але ми грали 90 хвилин та виграли. Хочу подякувати вболівальникам, які нас підтримували. Їх було не дуже багато, але ми чули їх. Ця перемога для них.

Для нас важливо добре грати у кожному матчі. Через чотири дні у нас гра із Вільярреалом, сильною командою. Топ-4 у чемпіонаті Італії дуже близько один до одного, ліга стає цікавішою. Якщо ми продовжимо так само, то чемпіонат стане ще сильнішим. Наразі ми сконцентровані на наступному матчі. Завжди важко грати з Наполі, але ми виграли. Це дуже важливо", – розповів Малиновський.

Джерело: Atalanta Bergamasca Calcio