Мессі та Мбаппе впоралися з Брюгге, асист Зінченко не допоміг Ман Сіті набрати очки у Німеччині

Футбол 21:35 - 07 грудня 2021

Українець нарешті відзначився результативною дією

Сьогодні відбулися заключні матчі групового етапу Ліги чемпіонів у Групі А.

ПСЖ на своєму полі без проблем розправився із Брюгге. Вже у стартові 7 хвилин дублем відзначився Кіліан Мбаппе, а потім за справу взявся Ліонель Мессі. На 38-й хвилині він забив дальнім ударом, а на 76-й реалізував пенальті. За чемпіонів Бельгії єдиний м'яч забив Матс Рітс.

У паралельній грі Манчестер Сіті на виїзді поступився РБ Лейпциг (1:2), а українець Олександр Зінченко відіграв весь матч на позиції лівого захисника.

На 24-й хвилині рахунок у матчі відкрив Домінік Соболої, а на 71-й Андре Сілва результативно пробив з-під Зінченка, який намагався підстрахувати центральних захисників. Проте за шість хвилин вихованець Шахтаря виконав класну подачу з флангу, а Ріяд Марез ударом головою з кількох метрів відправив м'яч у ворота.

Ман Сіті, попри поразку, виграв групу. ПСЖ – другий, РБ Лейпциг – третій, а Брюгге лишається без єврокубків.