Футбол 23:59 - 07 грудня 2021

Чемпіони Іспанії йдуть далі

Сьогодні відбулися останні матчі групового етапу Ліги чемпіонів у Групі В.

Мілан на своєму полі не зміг впоратися з експериментальним складом Ліверпуля.

На 29-й хвилині россонері вийшли вперед завдяки результативному удару Фікайо Томорі, який найкраще зіграв на добиванні після подачі з кутового. Але ще до перерви Алекс Окслейд-Чемберлен класно пробив з-за меж штрафного майданчика, Майк Меньян відбив, а Мохамед Салах вразив порожні ворота.

У другому таймі Ліверпуль володів перевагою, а на 55-й хвилині Садіо Мане скористався грубою помилкою Томорі, голкіпер його удар відбив, але Дивок Орігі ударом головою не залишив шансів Мілану.

У паралельній грі Атлетіко на виїзді обіграв Порту (3:1). Вирішальний м'яч на 56-й хвилині після подачі з кутового у порожні ворота забив Антуан Грізманн. Вже на останніх хвилинах Анхель Корреа втік від оборони португальців і зробив рахунок 2:0, а суперника добив Родріго Де Поль. Але ще до фінального свистка Сержіу Олівейра відзначився із пенальті.

Ліверпуль виграв усі матчі групи, а Атлетіко з 7 очками пройшов до плей-офф. Порту зіграє у Лізі Європи, а Мілан залишився без єврокубків.