Де Дзербі: "Шахтар мав перемогти Шериф з рахунком 5:0"

Футбол 01:14 - 08 грудня 2021

Матч у Києві завершився внічию

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі підбив підсумок поєдинку шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів з Шерифом (1:1).

"Ми заслужили виграти з різницею в три м'ячі. Якщо ми виграли б ми, то ви б поставили таке саме питання? Шевченко заслужив грати навіть п'ять хвилин у Лізі чемпіонів, бо він справжній професіонал, тому я вважаю, що це було правильно.

Це не стосується пошани суперника. Ми мали перемогти 5:0, тому що у нас було стільки шансів забити Шеріфу.

Ми створили шанси і у першому та другому таймах, але ми не забили. Я не пам'ятаю ударів Шеріфа, і на останніх секундах ми пропустили гол через помилку. У нас проблема – треба закривати цей матч та забивати голи.

Коли треба забити гол – ти маєш забити гол та крапка на цьому. Якщо ти робиш таку помилку – матч лишається відкритим до кінця", – сказав Де Дзербі.

Шахтар посів останнє місце гурту D і вперше за десять років залишиться без євровесни.