Челсі на останніх хвилинах упустив перше місце в матчі проти Зеніту

Футбол 21:45 - 08 грудня 2021

Ювентус йде до плей-офф з першої позиції

Челсі на виїзді зіграв унічию із Зенітом (3:3) у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на другій хвилині Тімо Вернер вивів Челсі вперед. Німець влучив у ворота з метра після подачі з кутового.

Але наприкінці першого тайму Зеніт зумів здивувати та забив двічі. Спочатку Клаудіньо результативно пробив головою після подачі з лівого флангу, а за кілька хвилин Сердар Азмун реалізував вихід сам на сам.

Після перерви Челсі вдалося зібратися і все ж таки набрати три очки. На 62-й хвилині Тімо Вернер викотив Ромелу Лукаку на порожні ворота, а бельгієць спокійно зрівняв рахунок. А вже наприкінці Крістіан Пулішич вивів Вернера на ударну позицію, і німець потужним ударом у дальній кут не залишив шансів голкіперу.

Все йшло до вольової перемоги лондонців, але на четвертій компенсованій хвилині Маланг Сарр невдало вибив м'яч у своїй штрафній зоні, а Магомед Оздоєв потужним ударом пробив прямо під перекладину – 3:3.

У паралельному матчі Ювентус мінімально обіграв Мальме завдяки голу Мойзе Кіна.

Ювентус фінішував у групі на першому місці, Челсі – другий, Зеніт – третій, а Мальме залишає єврокубки.