Гол Малиновського не врятував Аталанту від вильоту з Ліги чемпіонів

Футбол 21:56 - 09 грудня 2021

Команда Гасперіні поступилася Вільярреалу

Твіттер Вільярреалу

Аталанта на своєму полі поступилася Вільярреалу (2:3) у матчі заключного туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на третій хвилині нападник Вільярреала Данджума Груневельд вибіг сам на сам з голкіпером і відкрив рахунок, а на 42-й хвилині Етьєн Капу класно пробив у ближній верхній кут.

Відразу після перерви "жовта субмарина" забила і третій м'яч. З передачі Жерара Морено дубль оформив Груневельд.

Маленьку надію на 71-й хвилині Аталанті подарував український півзахисник Руслан Малиновський, який з'явився на заміну по перерві. 28-річному хавбеку вдався чудовий удар з-за меж штрафного майданчика. А вже через дев'ять хвилин Дуван Сапата реалізував вихід сам на сам

Щоправда, для виходу до 1/8 фіналу Аталанті потрібно було забивати ще двічі, але її фінальний штурм результатів не приніс. Вільярреал йде далі, а команда Джан П'єро Гасперіні вирушає до Ліги Європи.