14 квітня, середа

Ман Сіті продовжує. Одержано 21 перемога поспіль

Футбол 23:53 - 02 березня 2021 0

"Городяни" розгромили у чемпіонаті Англії Вулверґемптон

Автогол Дендокера на 15-й хвилині дав фору підопічним Хосепа Гвардіоли. За хвилину до перерви розвинути перевагу Манчестер Сіті у домашній грі 29 туру АПЛ міг Лапорт, але його гол не був зарахований - офсайд.

На 61-й хвилині "вовки" зусиллями Коуді змогли паритет відновити, але на більше їх не вистачило. Точні удари Габріела Жезуса та Мареза у заключній 10-хвилинці поєдинку забезпечили Манчестер Сіті перемогу. А у компенсований час другий гол Габріела Жезуса довів перевагу господарів до великого. 4:1 - "городяни" виграли у 21 поспіль матчів у всіх турнірах.

У таблиці АПЛ команда Гвардіоли із 65 очками займає 1 місце, маючи відрив у 15 пунктів від Манчестер Юнайтед, у якого є в запасі одна гра.

Чемпіонат Англії. 29-й тур

Манчестер Сіті - Вулверґемптон - 4: 1

Голи: Дендокер, 15 автогол (1:0). Коуді, 61 (1:1). Габріел Жезус, 80 (2:1). Марез, 90 (3:1). Габріел Жезус, 90+5 (4:1).

Манчестер Сіті: Едерсон, Вокер, Жоау Канселу, Рубен Діаш, Лапорт, де Брейне, Бернарду Сілва (Гюндоган, 82), Стерлінг, Родрі, Марез, Габріел Жезус.

Вулверґемптон: Руй Патрісіу, Семеду, Кастро (Фабіу Сілва, 55), Хувер, Саісс, Рубен Невеш (Отасоуі, 90), Дендонкер, Траоре, Моутінью, Нету, Коуді.