"У нас у роздягальні слабкі люди": Моуріньо розкритикував своїх гравців

Футбол 12:20 - 10 січня 2022

Наставник Роми розчарований командою

Marco Luzzani/Getty Images

Рома зазнала образливої ​​поразки від Ювентуса в матчі 21-го туру Серії А. У грі римляни лідирували з рахунком 3:1, але в останні 20 хвилин пропустила три м'ячі і поступилася з рахунком 3:4.

Після матчу тренер Роми Жозе Моуріньйо жорстко висловився про команду.

"Було 70 хвилин повного контролю, але потім стався психологічний колапс. Коли ти в калюжі, то мусиш встати і показати, з чого ти зроблений, але тут, у роздягальні, є люди, які занадто милі, занадто слабкі.

Протягом 70 хвилин ми показуємо виставу, яка також є результатом нашого таланту, але гравцям часто не вистачає індивідуальності у тому, як вони керують своїми емоціями. Я сказав гравцям після поразки від Мілана, що їм потрібно мати менталітет, схожий на мій", - сказав Моуріньо.

Після 21 туру чемпіонату Італії Рома має в активі 32 очки і займає 7-е місце в турнірній таблиці.

Джерело: Football Italia