Кандидат на фейл року. У матчі Кубка Африки арбітр дав фінальний свисток на п'ять хвилин раніше

Футбол 19:39 - 12 січня 2022

Що там відбувається?!

Reuters

Неймовірним скандалом закінчився матч групового етапу Кубка Африки-2022 між збірними Тунісу та Малі.

Річ у тім, що арбітр матчу Джанні Сіказве із Замбії дав фінальний свисток на п'ять хвилин раніше за належний час і відправив команди в підтрибунне приміщення. На той момент Малі вели в рахунку 1:0.

[VIDEO]: Zambian referee Janny Sikazwe ended the match between Mali & Tunisia in the 85th minute, restarted it, before ending it in the 89th minute. #AFCON2021 pic.twitter.com/XhhmhahpHb

— The African Voice (@teddyeugene) January 12, 2022

Після довгих умовлянь організаторам вдалося повернути футболістів на поле, а допрацьовувати гру довірили резервному арбітру. Але... Він дав фінальний свисток на 89 хвилині.

Зрештою футболістів збірної Тунісу вже не вдалося повернути на поле. Вони залишилися в роздягальнях, а згодом місцева федерація подала до КАФ запит про перегравання матчу.