Сім м'ячів, три вилучення. Наполі та Фіорентина видали неймовірний матч у Кубку Італії

Футбол 21:57 - 13 січня 2022

Фіалки" пройшли до наступного раунду турніру

У матчі 1/8 фіналу Кубка Італії Наполі на своєму стадіоні приймав Фіорентину. Команди зіграли у основний час 2:2.

Наприкінці першого тайму голкіпер "фіалок" Бартломей Дронговські був вилучений за фол останньої надії.

На 84-й хвилині у неаполітанців видалили Ірвінга Лосано, а потім наприкінці основного часу і Фабіана Руїса.

У додатковий час команда із Флоренції забила ще тричі.

Фіорентина вийшла у чвертьфінал, де зіграє з Аталантою. Матч відбудеться 9 лютого.

Кубок Італії

1/8 фіналу

Наполі – Фіорентина – 2:5

Голи: Влахович, 41 (0:1). Мертенс, 44 (1:1). Біраги, 57 (1:2). Петанья, 90+5 (2:2). Венуті, 105+1 (2:3). Пентек, 108 (2:4). Мале, 119 (2:5).