За дві хвилини. Евертон Миколенко поступився Норвічу

Футбол 19:03 - 15 січня 2022

"Іриски" постраждали через хвилинну розслабленість

Евертон

Photo by Stephen Pond / Getty Images

Команда Рафи Бенітеса у виїзному матчі 22-го туру чемпіонату Англії провалилася на 16-й та 18-й хвилинах. Спочатку стався автогол Кіна, а потім голкіпера ліверпульців Пікфорда пробив Айда – 2:0.

На честь гравців Евертона, вони духом не впали, але все чого змогли досягти, так це зусиллями Рішарлісона відіграти на 60-й хвилині один гол. 2:1 – Норвіч вдома відсвяткував перемогу над Евертоном.

У лавах Евертона свій перший матч у АПЛ провів український захисник Віталій Миколенко. На лівому фланзі оборони команди він відіграв із першої до останньої хвилини.

У турнірній таблиці чемпіонату Англії Евертон посідає 15 місце, маючи 19 очок. Норвіч йде 18-м із 13 пунктами. Лідирує Манчестер Сіті, у якого 56 очок.

Чемпіонат Англії. 22-й тур

Норвіч – Евертон – 2:1

Голи: Кін, 16 автогол (1:0). Айда, 18 (2:0). Рішарлісон, 60 (2:1).

Вулверхемптон – Саутгемптон – 3:1

Голи: Хіменес, 37 пенальті (1:0). Коуді, 59 (2:0). Ворд-Проуз, 84 (2:1). Траоре, 90+1 (3:1).

Ньюкасл – Уотфорд – 1:1

Голи: Сен-Максимен, 49 (1:0). Педру, 88 (1:1).