Футбол 21:39 - 15 січня 2022

Екс-хавбек Барселони дебютував за Астон Віллу

Астон Вілла

Photo by Clive Mason / Getty Images

Домашня гра 22 туру чемпіонату Англії проти Манчестер Юнайтед розпочалася для команди Стівена Джеррарда погано – вже на 6-й хвилині Бруну Фернандеш вивів гостей уперед. Португалець у середині другого тайму відзначився вдруге. 0:2.

Відразу після другого пропущеного голу Джеррард кинув у бій Феліпе Коутіньо. Його поява команду завела, і на 77-й хвилині Ремзі один м'яч відіграв. За п'ять хвилин 20-річний вінгер віддав гольовий пас на Коутіньо. Той не схибив – нічия 2:2.

У турнірній таблиці англійського чемпіонату Астон Вілла посідає 13 місце із 22 очками. Манчестер Юнайтед має 7 позицію при 32 пунктах.

Чемпіонат Англії. 22-й тур

Астон Вілла - Манчестер Юнайтед - 2:2

Голи: Бруну Фернандеш, 6 (0:1). Бруну Фернандеш, 67 (0:2). Ремзі, 77 (1:2). Коутіньо, 82 (2:2).

Астон Вілла: Мартінес, Мінгз, Конса (Хоз, 46), Дінь, Сансон (Коутіньо, 68), Дуглас Луїс, Ремзі, Кеш, Буендіа, Інгз (Чуквуемека, 76), Воткінс.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Діогу Далот, Варан, Лінделеф, Теллес, Матіч, Фред, Бруну Фернандеш (ван де Бек, 89), Кавані, Грінвуд (Лінгард, 89), Еланга (Санчо, 78).