Футбол 21:57 - 15 січня 2022

"Фармацевти" виграли у гостях

Борусія Менхенгладбах

Photo by Lukas Schulze / Getty Images

Перший тайм зустрічі 19-го туру чемпіонату Німеччини Боруссія Менхенгладбах – Байєр голами не тішив. Натомість події другої 45-хвилинки з лишком цю прогалину заповнили.

Спочатку Шик упустив можливість вивести Байєр уперед, не реалізувавши пенальті. Потім це все ж таки зробив Андріх, а на 74-й хвилині з гри відзначився і сам Шик. 0:2.

Незабаром Ельведі провів гол престижу, який дав надію гладбахцям. Проте на 88-й хвилині леверкузенці не реалізували другий у матчі пенальті – тепер не забив Демірбей. Проте Байєр зміг виграти. 2:1.

У турнірній таблиці німецького чемпіонату Байєр посідає 3 місце, маючи 32 очки. У гладбахської Борусії 22 пункти та 12 позиція.

Чемпіонат Німеччини. 19-й тур

Боруссія Менхенгладбах – Байєр - 1:2

Голи: Андріх, 51 (0:1). Шик, 74 (0:2). Ельведі, 81 (1:2).

На 50-й хвилині Шік, а на 88-й хвилині Демірбей (обидва – Байєр) не реалізували пенальті.