Футбол 22:57 - 15 січня 2022

Лісабонці недорахувалися двох турнірних очок

Яремчук

Photo by Eric Verhoeven / Soccrates / Getty Images

У домашній грі 18 туру чемпіонату Португалії проти Морейренсе "орли" на 61-й хвилині опинилися в ролі наздоганяючих. Автогол Жілберто дозволив гостям досягти переваги. 0:1. Відігралася Бенфіка на 65-й хвилині зусиллями Нун’єса.

У заключній чверті гри тренерський штаб Бенфіки зробив чотири заміни, бажаючи посилити гру команди. Серед іншого на 73-й хвилині на полі з'явився український нападник Роман Яремчук, який замінив Бернарду. На жаль, ані його вихід, ані інші рокіровки не спрацювали. Нічийний результат зберігся до фінального свистка – 1:1.

У таблиці чемпіонату Португалії Бенфіка посідає 3 місце, маючи у активі 41 очко після 18 матчів. Лідирує Порту, у якого 47 пунктів після 17 ігор. Другим іде Спортинг, який має 44 очки також після 17 поєдинків.