2 +1. Неймовірний перфоманс Шведа в матчі з Васланд-Бевереном

Футбол 08:57 - 27 січня 2021

Українець приніс Мехелену три очки

Фланговий півзахисник Мехелену Мар'ян Швед стає все більш важливим футболістом для своєї команди. У вчорашньому матчі проти Васланд-Беверену українець видав шикарний перфоманс та приніс Мехелену перемогу.

На дев'ятій хвилині Швед відзначився своїм дебютним ассистом в чемпіонаті Бельгії, а вже на 26-й зробив рахунок 2:0 після виходу один на один. У другому таймі Васланд-Беверен зумів відігратися, але на другій компенсованій хвилині Швед краще за всіх розібрався в карній зоні під час масованої атаки та забив переможний м'яч.

Це був вже четвертий матч Мехелену, який Швед почав з перших хвилин. Всього на його рахунку 3 голи та 1 гольова передача в 10 іграх. Після 24 турів його команда займає десяте місце, набравши 32 очка.