Петраков пройде стажування у топ-клубі Серії А
Український тренер здобуде неоцінений досвід

Фото: УАФ
Національна збірна України 24 березня проведе стиковий плей-офф за вихід на чемпіонат світу-2022 проти збірної Шотландії у Глазго.
У рамках підготовки до візиту до Британії головний тренер збірної України Олександр Петраков у лютому планує відвідати тренувальні табори команд УПЛ, які цими днями готуватимуться до сезону на зборах у Туреччині. Перед візитом до Туреччини на Олександра Петракова чекає ще одна поїздка до Європи.
За наявною інформацією, майже досягнуто домовленості про те, що головний тренер синьо-жовтих пройде стажування у команді Серії А, за яке виступає півзахисник збірної України Руслан Маліновський – Аталанті.
Головний тренер бергамасків Джан П'єро Гасперіні вже дав добро на приїзд українського фахівця до розташування Аталанти, де Петраков кілька днів спостерігатиме за тренувальним процесом команди.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!