Третя перемога у третій грі. Металіст знову виграв у Туреччині

Футбол 18:00 - 25 січня 2022

Лідер Першої ліги провів позаплановий спаринг

Металіст

Металіст Харків / автор невідомий

Підопічні Олександра Кучера помірялися силами із представником третього дивізіону чемпіонату Болгарії – командою Крумовград.

Результат матчу на користь харків'ян вирішив єдиний гол, який у дебюті другого тайму забив нападник Пейшото. Він втік віч-на-віч із голкіпером суперників, та влучно пробив у лівий від себе нижній кут. 1:0.

У поєдинку за Металіст зіграли одразу дев'ять вихованців клубної академії 2006-2007 років народження. Вони проходять підготовку до сезону разом із першою командою клубу.

Раніше у Туреччині Металіст розгромив софійську Славію (5:0) та виграв у Слована із Ліберець (1:0).

Металіст - Крумовград - 1:0

Гол: Пейшото, 56 (1:0).

Металіст (1-й тайм): Федотов, Романюк, Приходько, Федорів, Дігтяр, Ралюченко, Синчук, Мурза, Рязанцев, Харріс, Красніков.

Металіст (2-й тайм): Федотов, Шаміч (Ріаскос, 90+1), Влага, Мізюк, Вернаттус, Ралюченко (Поблете, 65), Цвіренко, Тепляков, Кайдалов, Танчик, Пейшото.