Чорноморець зіграв унічию з лідером чемпіонату Північної Македонії на зборах у Туреччині

Футбол 17:53 - 26 січня 2022

Далі одеська команда візьме участь у турнірі Winter Cup

26 січня Чорноморець продовжив серію тренувальних матчів проти команд із Балканського півострова.

Суперником «моряків» у турецькому Белеку став Шкупі із міста Скоп'є. У поточному чемпіонаті Північної Македонії Шкупі посідає перше місце.

Контрольний матч завершився внічию з рахунком 1:1. Чорноморець відкрив рахунок на 22-й хвилині. Пенальті реалізував Назарій Русин. Шкупі зрівняв рахунок на 63-й хвилині.

Наступним етапом підготовки Чорноморця до другої частини сезону стане турнір Winter Cup, який з 3 по 12 лютого пройде у турецькому Білеку. Суперниками одеситів будуть Верес, Металіст та Полісся.