Футбол 15:36 - 06 лютого 2022

Бергамаски програли одному з невдах Серії А

Аталанта

Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

До 50-ї хвилини матчу 24 туру чемпіонату Італії Аталанта – Кальярі зберігався стартовий рахунок – 0:0. "Розміняли" його гості, а за дві хвилини вони отримали чисельну перевагу.

Незважаючи на недобір по гравцях, команда з Бергамо на 64-й хвилині відігралася, проте через чотири хвилини Кальярі знову досяг успіху, і до фінального свистка перевагу вже не втратив. 2:1.

У лавах Аталанти усі 90 хвилин поєдинку на полі провів український півзахисник Руслан Малиновський. Нагадаємо, у трьох попередніх матчах команди він був відсутній через травму.

Кальярі, перемігши у Бергамо, здобув четверту перемогу в чемпіонаті, та піднявся з 20 очками на 16 місце в турнірній таблиці. Аталанта залишається четвертою, маючи 43 пункти.