1

Металіст у Туреччині розійшовся миром із лідером другого дивізіону чемпіонату Румунії

Футбол 13:32 - 08 лютого 2022

Харків'яни помірялися силами з Петролулом із Плоєшті

Металіст

Металіст Харків / автор невідомий

Лідер румунської Ліги 2 (аналог української Першої ліги) повів у рахунку вже на 2-й хвилині гри. Підопічні Олександра Кучера відігралися на 34-й хвилині, коли влучно з 11-метрової позначки пробив Чідомере. 1:1 – результат, що встановився, зберігся до фінального свистка.

Сьогодні, у вівторок 8 лютого, Металіст проведе у Туреччині ще один матч. О 19:00 за київським часом харків'яни в рамках Winter Cup 2022 з'ясують стосунки з рівненським Вересом.

Товариський матч

Металіст Харків, Україна – Петролул Плоєшті, Румунія – 1:1

Голи: Буйя, 2 (0:1). Чідомере, 34 пенальті (1:1).

Металіст (1-й тайм): Бубенцов, Фомін, Ралюченко, Порох, Траоре, Чідомере, Танковський, Цвіренко, Підлепенець, Рязанцев, Мурза.

Металіст (2-й тайм): Бубенцов, Фомін (Підлепенець, 81), Чідомере, Порох, Дігтяр, Ралюченко, Цвіренко, Синчук, Шаміч, Кайдалов, Мурза.