Два вилучення та чотири м'ячі. Барселона уникла поразки від Еспаньола завдяки голу на 96-й хвилині

Футбол 23:59 - 13 лютого 2022

Завершилося дербі Каталонії

У матчі 24-го туру чемпіонату Іспанії Еспаньол на своєму полі приймав Барселону. Дербі Каталонії завершилося внічию з рахунком 2:2.

На гол Педрі на другій хвилині  "папуги" відповіли точними ударами Серхі Дардера та Рауля де Томаса. На 96-й хвилині Люк де Йонг зрівняв рахунок.

Наприкінці поєдинку червоні картки отримали Піке у Барселони та Меламед у Еспаньола.

Після цього матчу Барселона з 39 очками посідає п'яте місце в турнірній таблиці, Еспаньйол з 28 очками - на 13-му рядку.

Чемпіонат Іспанії

24-й тур

Еспаньол – Барселона – 2:2

Голи: Лопес, 2 (0:1). Дардер, 40 (1:1). Де Томас, 64 (2:1). Де Йонг, 90+6 (2:2).

Алавес – Валенсія – 2:1

Голи: Лум, 14 (1:0). Гедеш, 62 (1:1). Хоселу, 76 – з пенальті (2:1).

Леванте – Бетіс – 2:4

Голи: Фекір, 14 (0:1). Гонсалес, 29 (0:2). Карвалью, 42 (0:3). Гомес, 43 (1:3). Гомес, 47 (2:3). Фекір, 49 (2:4).

Реал Сосьєдад – Гранада – 2:0

Голи: Оярсабаль, 37 – з пенальті (1:0). Рафінья, 74 (2:0).