Остап Маркевич: "Емоції від перемоги над Шахтарем залишаться в головах у наших хлопців"

Футбол 06:53 - 16 лютого 2022

Наставник Маріуполя – про турецький спаринг з "гірниками" Донецька

Остап Маркевич

ФК Маріуполь / автор невідомий

Азовці змогли здобути контрольну перемогу з рахунком 2:1 над одноосібним лідером української Прем'єр-ліги. Нагадаємо, команди з'ясували стосунки між собою у двох таймах по 30 хвилин кожен, а переможний гол гравці Маріуполя забили за дві хвилини до завершення поєдинку.

"Будь-яка перемога автоматично дарує позитивні емоції. Впевнений, ці емоції залишаться в головах у наших хлопців.

Думаю, десь відсотків на 85 ми готові. У нас є ще невеликий тимчасовий гандикап. Ми за цей час спробуємо досягти максимальної готовності. Це збори, і якщо правильно спланувати підготовку, то все буде гаразд", - зізнався Остап Маркевич.

Маріуполь у турнірній таблиці УПЛ зимує на останньому, 16-му, місці, маючи 8 очок після 18 матчів. 27 лютого у стартовому поєдинку другої частини сезону азовці зіграють в Одесі із Чорноморцем.

Джерело: ФК Мариуполь