Футбол 21:50 - 17 лютого 2022

Молдавський клуб переміг, каталонці не обіграли італійців

Шериф

ФК Шериф /автор невідомий

Шериф на своєму полі у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи зміг здобути комфортну перемогу з рахунком 2:0 над Брагою.

Також на своєму полі Барселона не змогла розправитись із Наполі – нічия 1:1.

Справжнім фіаско завершилася для Боруссії з Дортмунда домашня зустріч із Рейнджерс. Шотландці здобули впевнену перемогу та стали фаворитами протистояння – 4:2.

У Санкт-Петербурзі місцевий Зеніт на 18-й хвилини "горів" 0:2 у матчі з Бетісом, але незабаром за три хвилини паритет відновив. Втім, останнє слово у грі все ж таки залишилося за іспанцями – 3:2. Екс-захисник збірної України Ярослав Ракицький відіграв за Зеніт до перерви та був замінений.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перші матчі

Барселона - Наполі - 1:1

Голи: Зеліньскі, 29 (0:1). Ферран Торрес, 59 пенальті (1:1).

Боруссія Дортмунд – Рейнджерс - 2:4

Голи: Таверн’єр, 38 пенальті (0:1). Морелос, 41 (0:2). Лундстрем, 49 (0:3). Беллінгем, 51 (1:3). Загаду, 54 автогол (1:4). Геррейро, 82 (2:4).

Зеніт - Бетіс - 2:3

Голи: Родрігес, 8 (0:1). Вілліан Жозе, 18 (0:2). Дзюба, 25 (1:2). Малком, 28 (2:2). Гуардадо, 41 (2:3).

Шериф - Брага - 2:0

Голи: Тілль, 43 пенальті (1:0). Траоре, 83 (2:0).