Футбол 16:45 - 20 лютого 2022

"Богиня" зазнала поразки у Флоренції

Малиновський

Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images

Підсумок матчу 26-го туру чемпіонату Італії Фіорентина - Аталанта на користь господарів вирішив єдиний гол, забитий поляком Пйонтеком на 56-й хвилині. 1:0.

Український півзахисник бергамасків Руслан Малиновський провів за поле усю зустріч, на 61-й хвилині став автором гола, але рефері його скасував. В пасиві у українця значиться попередження. А матч Малиновський та компанія завершували без наставника – Джан П'єро Гасперіні був вилучений.

Аталанта у таблиці Серії А посідає 5 місце, маючи в активі 44 очки. Лідирує у чемпіонаті Італії Мілан, у якого 56 пунктів.