1

Роналду та МЮ поступилися Атлетіко, Яремчук та Бенфіка вийшли до чвертьфіналу ЛЧ

Футбол 07:59 - 16 березня 2022

Відбулося два матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Michael Regan/Getty Images

У рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулося два матчі-відповіді. Мадридський Атлетіко в гостях завдав поразки Манчестер Юнайтед (1:0) і за сумою двох матчів вийшов до чвертьфіналу (2:1).

Єдиний гол на 41 хвилині забив Ренан Лоді із передачі Антуана Грізманна.

В іншій грі Бенфіка на виїзді мінімально обіграла Аякс та вийшла у наступний етап.

Український форвард орлів Роман Яремчук вийшов на поле на 72-й хвилині з рахунком 0:0. Незабаром після появи Яремчука португальці забили гол із першого та єдиного свого удару у площину воріт суперника.