Футбол 08:06 - 12 квітня 2022

Гравці взяли участь у спарингу Металіста

Пятов

Шахтар Донецьк / автор невідомий. Андрій Пятов

Харківська команда на зборі в Туреччині, що триває в неї вже другий місяць, провели товариську зустріч з норвезьким клубом Ховдебігда ІЛ. З перших хвилин кольори команди Олександра Кучера захищали екс-партнери наставника харків'ян по донецькому Шахтарю Андрій Пятов та Ярослав Ракіцький. Вони відіграли до перерви та були замінені.

У першому таймі гри гравці Металіста відзначилися двома голами у ворота норвежців, а після відпочинку забили ще тричі. Як наслідок, українська команда здобула перемогу з рахунком 5:0.

Металіст - Ховдебігда ІЛ Норвегія - 5:0

Голи: Сарапій, Цвіренко, Горбунов, Кайдалов, Банада.

Металіст (1-й тайм): Пятов – Приходько, Влага, Ракіцький, Картушов – Сарапій, Танковський – Підлепенець, Цвіренко, Вернаттус – Фомін.

Металіст (2-й тайм): Рибак - Танчик, Мізюк, Порох, Картушов (Дігтяр) - Сарапій (Ралюченко), Банада - Підлепенець (Кайдалов), Демченко, Горбунов - Фомін (Чідомере).