Чемпіонська доля. Челсі продовжив серію провалів переможців Ліги чемпіонів

Футбол 11:58 - 13 квітня 2022

Лондонський клуб не підтвердив титул найкращого в Європі

Челсі

Photo by DAX Images/BSR Agency/Getty Images

Підопічні Томаса Тухеля у чвертьфіналі чемпіонського турніру УЄФА цього сезону не змогли здолати опір мадридського Реалу. Після домашньої поразки у першій грі з рахунком 1:3 вони у Мадриді в основний час відігралися (3:1), але у екстра-таймі пропустили від мадридців один гол, який вивів іспанців у півфінал. Таким чином, Челсі став черговим володарем трофею Ліги чемпіонів, який у новій кампанії не зміг утримати титул.

Після серії з трьох тріумфів поспіль у Лізі чемпіонів Реала з 2016 по 2018 рік, чинний чемпіон турніру ніяк не може захистити свій статус. У сезоні-2018/2019 Реал програв у 1/8 фіналу, у сезон-2019/2020 Ліверпуль вибув із боротьби також у 1/8-й, а у сезон-2020/2021 Баварія завершила свої вступи у чвертьфіналі.