Футбол 08:27 - 19 квітня 2022

Бергамасків спіткало фіаско у поєдинку 33-го туру Серії А

Малиновський

Photo by Jonathan Moscrop/Getty Images

Проблеми у підопічних Джан П'єро Гасперіні у домашній зустрічі з віронцями виникли ще до перерви. На 34-й хвилині через пошкодження поле змушений був залишити український півзахисник Руслан Малиновський. Без українця у складі гравці Аталанти у компенсований час першого тайму пропустили, та опинилися в ролі наздоганяючих. 0:1.

До слова, відразу після матчу про серйозність травми у Малиновського нічого не було відомо. Також неясними залишаються передбачувані терміни його відновлення.

Незабаром після початку другої половини зустрічі автоголом відзначився Копмейнерс. 0:2. Все, що надалі вдалося зробити гравцям Аталанти у відповідь, так це на 82-й хвилині зусиллями Скальвіні розродитися голом престижу.

1:2 - Аталанта зазнала 9-ї поразки в чемпіонаті, та посідає 8-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі 51 очко. Верона йде дев'ятою із 48 пунктами.