Футбол 07:49 - 28 квітня 2022

Команда Юргена Клоппа підтвердила рішучий настрій

Ліверпуль - Вільярреал

Photo by Sebastian Frej/MB Media/Getty Images

Автогол Еступіньяна на 53-й хвилині поєдинку Ліверпуль – Вільярреал, який відбувся на ліверпульському стадіоні "Енфілд", та гол у виконанні Мане за дві хвилини забезпечили мерсісайдцям впевнену перемогу над іспанцями у першій півфінальній зустрічі Ліги чемпіонів. 2:0.

Підсумкова перевага гравців Ліверпуля над підопічними Унаї Емері могла бути й більшою. Вони завдали по воротах суперника 20 ударів, із них п'ять виявилися влучними. Футболісти Вільярреала відповіли лише одним "пострілом", та й то неточним.

3 травня в Іспанії команди повторно з'ясують стосунки між собою та де-юре визначать учасника майбутнього фіналу розіграшу. На сьогодні де-факто ним вже майже став Ліверпуль.