І Ярмоленко не допоміг. Вест Ґем залишився без фіналу ЛЕ

Футбол 08:16 - 06 травня 2022

Лондонська команда припинила боротьбу у півфіналі розіграшу

Вест Ґем

Photo by Markus Gilliar/GES Sportfoto via Getty Images

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи Вест Ґем зазнав поразки з рахунком 0:1 на полі Айнтрахта. Тим самим, він втратив шанс вийти до фіналу, маючи в пасиві домашню поразку 1:2 у першій грі.

Починаючи з 19-ї хвилини, "молотобійці" грали вдесятьох. Українець Андрій Ярмоленко з'явився на полі за заміну на 87-й хвилині, та команді допомогти не встиг.

В іншому півфіналі шотландський Рейнджерс здійснив камбек після поразки у першому матчі (0:1), та здолав РБ Лейпциг – 3:1.

Фінал Ліги Європи відбудеться 18 травня у Севільї.

Ліга Європи. Півфінали. Матчі у відповідь

Айнтрахт – Вест Ґем – 1:0

Гол: Борре, 26 (1:0).

Айнтрахт: Трапп, Тута, Хінтереггер (Туре, 8), Дікка, Кнауфф, Соу, Роде (Якіч, 76), Костіч, Хауге (Хрустіч, 84), Борре (Пасієнсіа, 83), Камада.

Вест Ґем: Ареола, Куфал (Ярмоленко, 87), Доусон, Зума, Кресвелл, Райс, Соучек, Ланціні (Джонсон, 22), Боуен, Форналс (Бенрахма, 74), Антоніо.

Вилучений Кресвелл, 19 (Вест Ґем).

Перший матч – 2:1.

Рейнджерс – РБ Лейпциг – 3:1

Голи: Таверньє, 18 (1:0). Камара, 24 (2:0). Нкунку, 70 (2:1). Лундстрем, 80 (3:1).

Рейнджерс: Макгрегор, Таверньє, Голдсон, Лундстрем, Бассі, Барішич, Арібо (Сакала, 45), Камара, Джек (Балогун, 59), Райт (Арфілд, 58), Кент.

РБ Лейпциг: Гулачі, Хенрікс, Клостерманн, Орбан, Гвардіол, Анхеліньо (Андре Сілва, 83), Ляймер, Кампль, Ольмо (Шоболчай, 62), Нкунку, Поульсен (Халстенберг, 83).

Перший матч – 0:1.