Вест Хем з Ярмоленком відібрав очки у Ман Сіті Зінченка
В Англії відбулося українське дербі

Mike Hewitt/Getty Images
У матчі 37-го туру Англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті зненацька втратив очки у грі з Вест Хемом. Гра завершилась із рахунком 2:2.
Український захисник Сіті Олександр Зінченко вийшов в основі та зіграв весь матч, а Андрій Ярмоленко був заявлений у запасі у Вест Хема і з'явився на полі на 90+5 хвилині.
За тур до кінця Ман Сіті набрав 90 очок, а у переслідувача Ліверпуля – 86 балів (плюс гра в запасі). Команді Пепа Гвардіоли, щоб здобути титул АПЛ, необхідно 22 травня вдома обіграти Астон Віллу.
Вест Хем – Манчестер Сіті – 2:2
Голи: Боуен, 24, 45 - Гріліш, 49, Цоуфал, 69 (автогол)
Вест Хем: Фабіаньскі, Цоуфал, Доусон, Зума, Крессуелл, Лансіні (Нобл, 77), Соучек, Райс, Форнальс (Джонсон, 90+2), Антоніо (Ярмоленко, 90+5), Боуен.
Манчестер Сіті: Едерсон, Жоау Канселу, Фернандіньо, Лапорт, Зінченко, де Брюйне, Бернарду Сілва, Родрі, Гріліш, Марез, Габріел Жезус.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!